Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The UpsideRated ★ 2.5
Water LiliesRated ★ 3.0
The High NoteRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
J.T. LeRoyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Bullets Over BroadwayRated ★ 3.5
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.5
The Bride with White HairRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The FarewellRated ★ 3.0