Titles you rated
Glory JaneRated ★ 3.5- BossRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0