Titles you rated
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 4.0
Sharknado 2: The Second OneRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.0
ScreamersRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 2.5
The BoyRated ★ 2.5
SignsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5
ExtinctionRated ★ 2.5
Addams Family ValuesRated ★ 4.0