Titles you rated
American Horror StoryRated ★ 3.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Archive 81Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Lucifer Season 5Rated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.5