Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 2.5- Hair Transplant DayRated ★ 3.5
The PalaceRated ★ 4.0- Be;TwinRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5