Series
Ratings
34
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0