Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Holy CowRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Violent NightRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 4.0
HungerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0