Movies
Ratings
124
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5