Movies
Ratings
500
Inside MenRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
The DealRated ★ 1.0
Eye For An EyeRated ★ 0.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 1.5
Guns & TalksRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.0