Movies
Ratings
373
How to Steal a DogRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Man on WireRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0