Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5