Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5