Titles you rated
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
S LineRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0