Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
BirthRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
AfireRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 5.0
Peeping TomRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
First CowRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
MudRated ★ 3.5