Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.5