Titles you rated
SecretRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0