Series
Ratings
63
Beef Season 1Rated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.5
Pretend It's a CityRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0