Movies
Ratings
322
La La LandRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
The DealRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
For the EmperorRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5