Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0