Series
Ratings
125
Squad 38Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 1.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Nonstop 5Rated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0