Movies
Ratings
50
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0