Movies
Ratings
269
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
CatsRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The ClassRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5