Movies
Ratings
19- WishRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0