Titles you rated
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0