Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0