Titles you rated
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Tokyo TowerRated ★ 0.5
AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0