Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.5