Series
Ratings
163
Hot SpotRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0