Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 0.5
DisturbiaRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 0.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5
ColombianaRated ★ 1.5
K-PAXRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 1.5
ShineRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
ElfRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0