Titles you rated
The Great FloodRated ★ 5.0
The ParamedicRated ★ 0.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 0.5
Fright NightRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
Three SistersRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 1.5
QuarantineRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 3.0
Damien: Omen IIRated ★ 3.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 2.5