Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The GoblinRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Art of Self-DefenseRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 1.5