Series
Ratings
181
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
91 DaysRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5- Golden TImeRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0