Movies
Ratings
702
Thread of LiesRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
12 Feet DeepRated ★ 1.5
Sliding DoorsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0