Movies
Ratings
382
Your Name.Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
JoyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0