Titles you rated
Creep 2Rated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
CreepRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Sticky NightRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
ThanksgivingRated ★ 2.0
CopycatRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 3.5