Series
Ratings
163
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Torihada 3Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.5