Series
Ratings
68
Oh My GhostRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0