Titles you rated
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Domestic GirlfriendRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.0