Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0