Titles you rated
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Miss Staff SergeantRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Meet the SpartansRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 2.5
Japan SinksRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5