Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 4.0
Lie with MeRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0