Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.5