Titles you rated
The King of JokguRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.5
No BreathingRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5- PapaRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5