Movies
Ratings
50
InceptionRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5