Titles you rated
Days of ThunderRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 2.0
The ESP CoupleRated ★ 1.0
CouplesRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
Greatest ExpectationsRated ★ 2.5
The Whole Nine YardsRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0