Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Kaina of the Great Snow Sea: Star SageRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Color Out of SpaceRated ★ 3.5
ODDTAXI: In the WoodsRated ★ 4.0