Series
Ratings
373
DorohedoroRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Hotel InhumansRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
The Water MagicianRated ★ 2.5
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.5
Nukitashi the AnimationRated ★ 3.0
Apocalypse Bringer MynoghraRated ★ 3.0
Koujo Denka no KateikyoushiRated ★ 2.5
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5
The Shy Hero and the Assassin PrincessesRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to the Outcast's Restaurant!Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
CLEVATESSRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.5- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.5