Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5