Titles you rated
The FlashRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0