Titles you rated
The PianistRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5